Skip links

Zięba Estetic

Autorskie zabiegi

Autorskie zabiegi Zięba Estetic

Jako jedyna klinika na Śląsku posiadamy zespół lekarzy łączących różne specjalizacje w zakresie medycyny estetycznej. Klinika Zięba Estetic specjalizuje się w autorskich terapiach na twarz, których skuteczność potwierdzona jest wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu terapii upiększających i odmładzających.

Pakiety zabiegowe

Poznaj nasze sposoby na poprawienie struktury skóry oraz uciążliwe worki i cienie pod oczami. Zabiegi na okolice oczu polecane są szczególnie osobom, które skarżą się na cienką i zwiotczałą skórę powiek, cienie i zasinienia wokół oczu, tzw. „worki” oraz „kurze łapki”. Lekarze z Zięba Estetic przygotowali dla Państwa terapie autorskie „Odmładzając Spojrzenie” poprzez zastosowanie odpowiednich metod terapeutycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. Nasze zabiegi gwarantują odmłodzenie i zachowanie promiennego spojrzenia na długo.

Mezoterapia Nithya & Lampa LED
dr Aleksandra Olejarska

Zabieg mezoterapii Nithya pozwala uzyskać natychmiastowy efekt niezwykle rozświetlonej, gładkiej, jędrnej i elastycznej skóry już po pierwszym zabiegu. Mezoterapia Nithya została stworzona do redukcji zmarszczek na delikatnych obszarach jak okolice oka. Pozwala uzyskać szybkie i długotrwałe efekty, widoczne gołym okiem już po pierwszym zabiegu takie jak redukcja zmarszczek i młodzieńczy blask. Nithya stymuluje komórki do ponownej produkcji kolagenu, dzięki czemu proces starzenia się zostaje spowolniony, skóra odzyskuje blask a zmarszczki zanikają.

Całość terapii uzupełniona jest o naświetlanie specjalną lampą LED, która przyspiesza proces gojenia się skóry.

zobacz promocje

Nici Aptos & Laser Lavieen
dr Aleksandra Frątczak

Na twarzy zabieg z użyciem nici liftingujących Aptos wykonujemy w okolicy brwi, policzków, żuchwy oraz szyi. Możemy w ten sposób uzyskać długotrwałe, utrzymujące się przez kilka lat efekty w postaci całościowego liftingu twarzy. Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących Aptos jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i praktycznie bezbolesnym. Jedyne uczucie dyskomfortu, jakie może mu towarzyszyć jest niewielkie ukłucie podczas przebijania skóry igłą.

Całość terapii zabiegowej uzupełniona jest użyciem lasera LAVIEEN, który wyrównuje koloryt, wygładza zmarszczki i blizny potrądzikowe, a także likwiduje duże pory i pomaga zwalczyć melasmę naskórka.

zobacz promocje

Nucleofill Soft Eyes & Laser Lavieen
dr Aleksandra Bukowska

Nucleofill Soft Eyes to preparat stworzony do poprawy i odmłodzenia bardzo cienkiej, delikatnej skóry w okolicy oczu – zarówno górnej jak i dolnej powiek. Dzięki zawartości polinukleotydów pobudza proces regeneracji skóry zapewniając napięcie, rozświetlenie, spłycenie doliny łez, odmłodzenie oczu. Najczęściej rekomendowany jest dla pacjentów zmagających się z cieniami pod oczami oraz zmarszczkami mimicznymi wokół oczu. Połączenie preparatu Nucleofill Eyes z właściwym zastosowaniem Lasera LAVIEEN pozwala na uzyskanie tzw. efektu BABY FACE BEAUTY, czyli odmłodzenia skóry okolicy oczu o kilka lat nadając jej młodzieńczego blasku.

zobacz promocje
Medycyna estetyczna Katowice – Twoja recepta na piękny wygląd od ręki!

W Zięba Estetic zależy nam na tym, by wszyscy pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo. Dlatego zapewniamy nie tylko najwyższy standard usług i najlepsze autorskie zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii, które w połączeniu z dyskretną i przyjazną atmosferą gwarantują wspaniałe samopoczucie oraz piękny, naturalny wygląd naszych pacjentów.