Skip links

Lifting twarzy ultradźwiękami HIFU to bezpieczny zabieg, który odmładza skórę twarzy. Lifting twarzy nie musi boleć! Zaufaj nam w Katowicach!

Zięba Estetic

Lifting twarzy ultradźwiękami HIFU

Lifting twarzy ultradźwiękami HIFU w Katowicach

HIFU to nowoczesna technologia, która umożliwia osiągnięcie efektu liftingu bez użycia skalpela! Urządzenie Ultraformer III, którym poprawiamy niedoskonałości skóry w Zięba Estetic w Katowicach, wykorzystuje w tym celu ultradźwięki. Nazwa zabiegu – HIFU – pochodzi od angielskiego określenia technologii: High Intensity Focused Ultrasounds. Zgodnie z nazwą skoncentrowana fala ultradźwiękowa podgrzewa tkanki skóry, mięśnie i tkankę tłuszczową. Efektem jest ich obkurczenie i mikrouszkodzenia, które stymulują odbudowę kolagenu w tkankach. W rezultacie znacząco poprawia się jędrność skóry, jej napięcie, a dzięki temu cały kontur twarzy.

W Zięba Estetic w Katowicach każdy zabieg wykonywany jest przez wysoko wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. To dodatkowo wzmacnia poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentów, ponieważ tylko odpowiednio dobrane parametry urządzenia pozwalają realizować indywidualne cele w optymalny sposób.

HIFU na opadające kąciki ust

Metoda intensywnej naprawy, odbudowy i odmłodzenia struktury skóry za pomocą ultradźwięków jest wykorzystywana w medycynie estetycznej od 2011 roku. Ultradźwięki regenerują skórę, poprawiają jej gęstość, napięcie, oraz elastyczność. Efekt działania terapii HIFU zbliżony jest do finalnego efektu liftingu chirurgicznego. Nieinwazyjna terapia ultradźwiękami przy użyciu urządzenia ULTRAFORMER III to rozwiązanie m.in. problemu wiotkiej skóry, opadających kącików ust, czy braku jędrności skóry.

Bezpieczna terapia ULTRAFORMER III w Katowicach

Urządzenie Ultraformer III to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na głębszą penetrację tkanek niż wcześniej wykorzystywane maszyny. Zadziwiające efekty widać już po pierwszym zastosowaniu, ponieważ w Zięba Estetic każdy zabieg prowadzony jest przed doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Wiedza medyczna i wiele przeprowadzonych terapii to dla pacjenta gwarancja bezpieczeństwa podczas zabiegu oraz gwarancja satysfakcjonujących efektów zaraz po nim.

Efekty ultradźwiękowego liftingu twarzy HIFU w Katowicach

  • Ujędrnianie skóry twarzy oraz poprawa jej owalu,
  • Zmniejszenie głębokich zmarszczek i innych niedoskonałości twarzy,
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Lifting opadających fałdów skóry

Przygotowanie / Przeciwskazania / Rekonwalescencja

Zabieg HIFU – liftingu ultradźwiękami bez skalpela nie wymaga specjalnego przygotowania.

Kiedy nie należy stosować niechirurgicznego liftingu twarzy bez skalpela Ultraformer III?

Zabieg ultradźwiękami Ultraformer III jest bezpieczny i bezbolesny, dlatego nie ma do niego wielu przeciwwskazań. Najważniejsze, o których należy pamiętać, to:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • choroby, w tym nowotwór,
  • stany zapalne i jakiekolwiek inne zmiany skórne w obszarze zabiegowym.

Cennik liftingu twarzy HIFU

Powieki górne
800 zł
Powieki dolne
800 zł
Kurze łapki
800 zł
Czoło
800 zł
Powieki + kurze łapki
1790 zł
Okolica ust
800 zł
Policzek
2490 zł
Podbródek
900 zł
Linia żuchwy
2390 zł
Linia żuchwy + podbródek
2590 zł
Twarz
2999 zł
Twarz + Podbródek
3100 zł
Szyja
1290 zł
Szyja + podbródek
1590 zł
*Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej

**Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.