Skip links

Zięba Estetic

Laser tulowy Lavieen

Laseroterapia to doskonały sposób walki z niedoskonałościami skóry, takimi jak zmarszczki, blizny, przebarwienia, czy wiele innych. W klinice medycyny estetycznej Zięba klinik dostępne są zabiegi nowoczesnym laserem Lavien, który pozwala na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa Pacjenta podczas zabiegu, a jego wyjątkowa skuteczność jest potwierdzona badaniami.

Laser tulowy Lavieen – nieograniczone możliwości walki z defektami skóry

Zabiegi laserowe to ingerencja w strukturę skóry na wielu poziomach, nawet podczas tej samej sesji. Są bezpieczne i przynoszą doskonałe efekty, jeśli wykonywane są przez lekarzy medycyny estetycznej, a nie przypadkowe osoby bez odpowiednich kwalifikacji. Katowice to lokalizacja Zięba Estetic, kliniki w której osiągniesz wymarzony efekt Baby Face Beauty bez ryzyka, pod okiem profesjonalistów.

Efekt Baby Face Beauty w Katowicach

Wyjątkowe działanie lasera Lavieen łączy trzy technologie: ablacyjną, nieablacyjną i sub-ablacyjną. Urządzenie to wykorzystuje fale o długości 1927 nm, dzięki temu doskonale nadaje się do zabiegów w obrębie skóry właściwej przy minimalnym ryzyku wystąpienia niepożądanych efektów, takich jak długotrwała rekonwalescencja, zakażenia, blizny. Laser ten pozwala działać na wielu głębokościach skóry. Znany jest też jako laser BB (Blemish Balms), ponieważ poprawa pigmentacji skóry po jego zastosowaniu przypomina działanie kremu o tej nazwie. Efekt zastosowania lasera subablacyjnego określany jest jako Baby Face Beauty.

Bezpieczny laser BB – dlaczego warto wybrać Zięba Estetic?

Podczas zabiegu laserem subablacyjnym na powierzchni skóry tworzone są kanaliki, które przerywają barierę naskórka. W ten sposób w głąb naskórka wprowadzane są specjalne substancje, nazywane kosmeceutykami. To bardzo skuteczna i efektywna metoda. Wyróżnia ją wyższy poziom bezpieczeństwa w porównaniu z tradycyjnymi metodami iniekcji.
W trakcie zabiegu ważne jest odpowiednie przygotowanie osoby, która go przeprowadza. Laser pozwala regulować moc oraz długość impulsu. Lekarz może wybrać ablację lub koagulację naskórka. Sub-ablacyjny tryb pracy jest najlepszy do usuwania przebarwień głębszych. Laser tulowy dzięki głębokiej penetracji głębokich warstw skóry inicjuje przebudowę skóry, co poprawia jej napięcie i elastyczność.

Jakie efekty daje laser BB Lavieen?

Zabieg Lavieen wpływa na odnowę skóry – poprawia pigmentację i korzystnie modyfikuje strukturę skóry. Matowy odcień cery, przebarwienia różnego pochodzenia, a także blizny zostają zredukowane. U różnych pacjentów efekty mogą się różnić, dlatego zapraszamy do indywidualnych konsultacji ze specjalistami Zięba Estetic, którzy dobiorą indywidualną terapię .
Niewątpliwą zaletą lasera Lavieen jest możliwość jednoczesnego działania zarówno na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach już w czasie jednej sesji zabiegowej. Widoczne efekty można zaobserwować już po dwóch zabiegach. Z czasem efekt się potęguje, ponieważ przebudowa skóry i poprawa jej elastyczności. Finalny efekt widać po ok. 8 tygodniach po zabiegu.

Przygotowanie / Przeciwskazania / Rekonwalescencja

Przygotowanie do zabiegu usuwania przebarwień laserem tulowym
Usuwanie przebarwień laserem tulowym nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony Pacjenta. Skóra w miejscu zabiegowym nie może być opalona, a trzy tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania ziół, takie jak nagietek lub dziurawiec. W dniu zabiegu skóra nie może być podrażniona. Do tygodnia przed planowanym zabiegiem nie należy jej złuszczać peelingami.

Na jakie problemy laser tulowy Lavien?
Laser subablacyny Lavien pozwala osiągnąć znaczącą poprawę w przypadku problemów skóry takich jak:

 • blizny potrądzikowe;
 • przebarwienia;
 • melasmę naskórkową;
 • nieprawidłową fakturę skóry;
 • plamy starcze;
 • piegi;
 • drobne zmarszczki;
 • rozszerzone pory;
 • terapię uszkodzeń posłonecznych;
 • przebarwienia pozapalne;
 • tonowanie skóry (wybielanie).

W jakich sytuacjach zabieg laserem tulowym jest niewskazany?

 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • nowotwory skóry;
 • stosowanie leków i ziół światłouczulających (skrzyp, dziurawiec, nagietek)
 • niedawno wykonane peelingi;
 • opalona skóra, stosowanie samoopalaczy i kremów samoopalających;
 • stany zapalne skóry;
 • nierównomierna powierzchnia skóry;
 • oparzenia;

Rekonwalescencja po zabiegu laserem BB
Laser Lavieen cechuje bardzo niskie ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. W zależności od realizowanych czynności i celu zabiegu, okres rekonwalescencji trwa od 1 doby dla zabiegów łagodnych do 3 dób dla zabiegów wymagających silniejszej ingerencji w skórę.

Cennik zabiegów laserem Lavieen

Lavieen 1 obszar
1390 zł
Lavieen 2 obszary
1690 zł
Lavieen 3 obszary
1990 zł
*Ostateczną cenę zabiegu ustala lekarz po wizycie konsultacyjnej

**Informacje cenowe dotyczące oferowanych usług mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.